Pożyczka dla osób PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ i FIRM
Bez ZUS, US - bez BIK i bez ZAŚWIADCZEŃ
Masz AUTO masz pożyczkę
Pod zastaw samochodu który zostaje u Ciebie, którym dalej JEŹDZISZ
WYPEŁNIJ FORMULARZ i ODBIERZ GOTÓWKĘ
Pożyczka dla rolników
Zabezpieczeniem może być np. Twój Ciągnik Proces przez Internet - Doradca pomoże załatwić formalności

Zostaw swój numer, a otrzymasz wstępną decyzję w ciągu 1 godziny w dni robocze.


FURA-KASY TO PROSTA POŻYCZKA RATALNA,

ZABEZPIECZONA POJAZDEM DLA OSÓB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, ROLNICZĄ I OSÓB REPREZENTUJĄCYCH WOLNY ZAWÓD.

opinie

Bogdan - Zabrze

prowadzi firmę transportową od 13 lat

„Dzięki pożyczce zabezpieczonej pojazdem w fura-kasy.pl w 3 dni uzyskałem gotówkę na wkład własny na zakup naczepy. Dziękuję Wam za szybkie działanie.”

opinie

Mariusz – Mikołów

prowadzi zakład krawiecki od 3 lat

„Był taki moment w mojej firmie gdy zamówień było więcej niż byłem w stanie zrealizować. Do tego zatrudniłem pracownika i potrzebne były środki na zakup maszyny do szycia po okazyjnej cenie. Bank mi odmówił pożyczki bo za krótko prowadziłem firmę. Kolega który prowadzi firmę polecił mi pożyczkę pod zastaw samochodu. Większość formalności załatwiłem przez Internet. Pożyczkę spłacam w ratach. Dziękuję Wam za pomoc."

opinie

Paweł – Łódź

prowadzi firmę 9 lat

„Kończyłem inwestycję w firmie i zabrakło środków, po prostu kosztorys rozjechał się z rzeczywistością. Bank nie zgodził się na podwyższenie kredytu, a żeby skończyć budynek brakowało mi 50 tys. zł. Na szczęście miałem samochód który należał do mnie i mogłem go użyć jako zabezpieczenie. Inwestycja jest na ukończeniu, a nie byłoby to możliwe bez Waszej pożyczki. Dziękuję i polecam”

JAK DZIAŁAMY?

Krok 1.

Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres pożyczki na suwaku, a następnie wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Uważnie podaj wszystkie dane.

Krok 2.

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu przedstawienia warunków pożyczki i uzupełnienia brakujących danych. Zostaniesz podczas rozmowy poproszony o przesłanie skanów niektórych wymaganych dokumentów wśród nich m.in.: dowodu osobistego, dowód rejestracyjnego. W następnej kolejności mogą być od Ciebie wymagane: zdjęcia pojazdu, wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Krok 3.

Po dokonaniu weryfikacji przekazanych przez Ciebie danych podejmujemy decyzję kredytową.

Krok 4.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej umawiamy Cię z naszym przedstawicielem na podpisanie umowy w dogodnym terminie.

Krok 5.

Po podpisaniu umowy udajesz się do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego lub miasta na prawach powiatu (właściwego dla Twojego miejsca zameldowania), przedstaw Umowę Przewłaszczenia na zabezpieczenie oraz Pełnomocnictwo i złóż wniosek o wpisanie Lukra sp. z o.o. jako współwłaściciela samochodu w dowodzie rejestracyjnym*. *Wszystkie dokumenty otrzymasz od przedstawiciela w momencie podpisywania dokumentów.

Krok 6.

Po zawarciu Umowy Pożyczki prześlij na adres: biuro@lukra.pl skan lub zdjęcie zrobione telefonem tymczasowego dowodu rejestracyjnego z wpisaną w nim spółką Lukra sp. z o.o..

Krok 7.

My przelejemy pieniądze na Twoje konto bankowe!

CZĘSTE PYTANIA

Jaką kwotę pożyczki mogę otrzymać w fura-kasy.pl?

W fura-kasy.pl możesz ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 5 000 zł do 50 000 zł, przy czym maksymalna kwota pożyczki jest uzależniona od wartości rynkowej Twojego samochodu i może stanowić maksymalnie 80 % jego wartości.

Na jaki okres mogę otrzymać pożyczkę w fura-kasy.pl?

Okres pożyczki w fura-kasy.pl to od 6 do 48 miesięcy.

Jakie warunki muszę spełnić by otrzymać pożyczkę w fura-kasy.pl?

Pożyczkę w fura-kasy.pl może otrzymać:

 • Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą (czyli przedsiębiorca)
 • Osoba reprezentująca wolny zawód taki jak np. lekarz, architekt, specjalista IT, radca prawny i jednocześnie mająca zarejestrowaną działalność gospodarczą
 • Rolnik prowadzący działalność rolniczą
 • Spółka z o.o., akcyjna, komandytowo-akcyjna, jawna, cywilna
 • Koniecznie musisz posiadać samochód, którego wiek nie przekracza w chwili wnioskowania 10 lat;
 • Musisz być właścicielem samochodu i figurować w dowodzie rejestracyjnym pojazdu (samochód może być zarejestrowany na działalność gospodarczą osoby fizycznej);
 • Auto nie może być zajęte przez osoby trzecie (bank, komornik, leasing).

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę w fura-kasy.pl jeśli prowadzę działalność gospodarczą?

Tak, możesz ubiegać się o pożyczkę jeśli prowadzisz działalność gospodarczą. W tym przypadku otrzymasz pożyczkę na działalność i tym samym koszty pożyczki będziesz mógł uwzględnić w kosztach działalności swojej firmy. 

Czy mogę otrzymać pożyczkę w fura-kasy.pl jeśli NIE prowadzę działalności gospodarczej?

Niestety, nie. Fura-kasy.pl udziela pożyczek tylko firmom, osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą w tym wolnym zawodom oraz rolnikom prowadzącym działalność rolniczą.

Jak mogę otrzymać pożyczkę?

Krok 1. Wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres pożyczki na suwaku na stronie fura-kasy.pl, a następnie wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy. Uważnie podaj wszystkie dane.

Krok 2. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu przedstawienia warunków pożyczki i uzupełnienia brakujących danych. Zostaniesz podczas rozmowy poproszony o przesłanie skanów niektórych wymaganych dokumentów wśród nich m.in.: dowodu osobistego , dowód rejestracyjnego.
 W następnej kolejności mogą być od Ciebie wymagane: zdjęcia pojazdu, wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące.

Krok 3. Po dokonaniu weryfikacji przekazanych przez Ciebie danych podejmujemy decyzję kredytową.

Krok 4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej umawiamy Cię z naszym przedstawicielem na podpisanie umowy w dogodnym terminie.

Krok 5. Po podpisaniu umowy udajesz się do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego lub miasta na prawach powiatu (właściwego dla Twojego miejsca zameldowania), przedstaw Umowę Przewłaszczenia na zabezpieczenie oraz Pełnomocnictwo i złóż wniosek o wpisanie Lukra sp. z o.o. . jako współwłaściciela samochodu w dowodzie rejestracyjnym*.
 *Wszystkie dokumenty otrzymasz od przedstawiciela w momencie podpisywania dokumentów.

Krok 6. Po zawarciu Umowy Pożyczki prześlij na adres: biuro@lukra.pl skan lub zdjęcie zrobione telefonem tymczasowego dowodu rejestracyjnego z wpisaną w nim spółką Lukra sp. z o.o..

Krok 7. My przelejemy pieniądze na Twoje konto bankowe!

Co potrzebuję aby złożyć wniosek o pożyczkę?

Do złożenia wniosku na stronie nie potrzebujesz żadnych dokumentów.
Dopiero na dalszym etapie wymagany będzie:

 • dowód osobisty
 • dowód rejestracyjny pojazdu
 • posiadanie konta w banku
 • numer telefonu komórkowego
 • polisa OC

Jak mogę dokonać spłaty raty pożyczki?

Spłata rat pożyczki będzie dokonywana na numer konta podany w umowie pożyczki.

Czy mogę wcześniej spłacić pożyczkę?

Tak, istnieje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

Ile czasu zajmie złożenie wniosku o wpisanie Lukra sp. z o.o. jako współwłaściciela samochodu i otrzymanie tymczasowego dowodu rejestracyjnego?

Całość formalności to jedna wizyta w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego lub miasta na prawach powiatu właściwym dla Twojego miejsca zameldowania.

Co oznacza zabezpieczenie spłaty pożyczki samochodem?

Oznacza, że Lukra sp. z o.o. staje się współwłaścicielem pojazdu, ale Ty nadal możesz z niego korzystać i jesteś jego posiadaczem.

W jaki sposób ustanawiane jest zabezpieczenie?

Zabezpieczenie spłaty pożyczki ustanawiane jest na podstawie Umowy Przewłaszczenia na zabezpieczenie pojazdu będącego własnością Pożyczkobiorcy oraz poprzez wystawienie przez pożyczkobiorcę weksla.

Co to jest Umowa Przewłaszczenia?

Umowa Przewłaszczenia jest to dokument, na podstawie którego przenosisz częściową własność swojego pojazdu na Lukra sp. z o.o. Na jej podstawie Lukra sp. z o.o. staje się współwłaścicielem pojazdu. Jednocześnie Lukra sp. z o.o. zobowiązuje się w tej Umowie do przeniesienia własności pojazdu z powrotem na Ciebie niezwłocznie po całkowitej spłacie pożyczki.

Czy mogę zabezpieczyć pożyczkę pojazdem innym niż samochód osobowy?

Tak, możesz zabezpieczyć pożyczkę również samochodem ciężarowym, pojazdem rolniczym.
 Pamiętaj tylko że pojazd musi być sprawny technicznie.

Czy muszę dostarczyć dokumenty potwierdzające wysokość moich dochodów?

Nie, nie wymagamy dokumentów potwierdzających wysokość osiąganych przez Ciebie dochodów.

Czy muszę dostarczać polisę ubezpieczeniową samochodu?

Tak, polisa samochodu będzie od Ciebie wymagana. Najlepiej jeśli dostarczysz ją nam razem z dowodem rejestracyjnym.

Czy mój samochód musi posiadać ważne badania techniczne?

Tak.

W jaki sposób odbywa się wykreślenie Lukra sp. z o.o. z dowodu rejestracyjnego?

Po dokonaniu całkowitej spłaty pożyczki, Lukra sp. z o.o. wyśle listownie pisemne oświadczenie zwalniające Cię z zabezpieczenia. Z tym dokumentem udasz się do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego lub miasta na prawach powiatu (właściwego dla Twojego miejsca zameldowania), aby przerejestrować samochód.

DANE FIRMY

Lukra sp. z o.o.
ul. Katowicka 54
41-710 Ruda Śląska
NIP: 641-253-11-41
REGON: 243364946

SAD REJONOWY W GLIWICACH, X WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO 0000475900
Kapitał zakładowy 300.000 zł (opłacony w całości)

Zgodność z etyką reklamową Google: Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, maksymalny okres wynosi 48 miesięcy. Maksymalna wysokość RRSO wynosi 72% przy pożyczce 10000,00 zł na okres 12 miesięcy z maksymalną ratą w wysokości 1433,33 zł. Do wyliczenia przyjęto następujące parametry: oprocentowanie 10% w stosunku rocznym, łączna suma opłat i prowizji 6200 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez pożyczkobiorcę wynosi 17200 zł. Całkowity koszt pożyczki wynosi 7200 zł. Wyliczenia mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 k.c.

You currently have JavaScript disabled. This site requires JavaScript to be enabled. Some functions of the site may not be usable or the site may not look correct until you enable JavaScript. You can enable JavaScript by following this tutorial. Once JavaScript is enabled, this message will be removed.